Sıkça Sorulan Sorular

S)Cam şişe ve kavanozlar kırılırmı?

C)Bütün cam ürünlerini itinayla paketliyoruz. Özel Hava dolu ambalajlar içerisine koyarak gönderiyoruz. Kolay kolay kırılmaz.

 

S) Belirli bir alışveriş miktarından sonra Koargo bedeli neden alıyorsunuz? ÜCRETSİZ KARGO neden yok?

C) Hiç bir hizmet bedelsiz olmuyor. Ürünlerimizde kar marjını minimum seviyede tutuyoruz. Eğer Kargo parası ücretsiz dersek, her ürün için ortalama 4₺-5₺ gibi bir kargo bedeli üzerine gizli bir ekleme yapmak gerekiyor. Diyelim ki 10 parça ürün aldınız bizlerin bedava göndermesi için, ürün üzerine 40₺ kargo ücreti eklememiz lazım oysaki eklemezsek sizin kargo tutarınız belkide30₺ tutacaktır. Bu durum da 10₺ bizler haksız kazanç sağlamış olacağız. Unutulmamalıdırki bu günkü kargo maliyetlerinde ÜCRETSİZ kargo göndermek çok mümkün değildir. Mutlaka ürünün fiyatları içerisine gizlenmiştir.

 

S) Baharatlar bayatlamadan nasıl saklanır?

C) Baharatlar ağzı hava almayan, kapağı vakumlu kavanozlarda yada ağzı kilitli poşetlerde havası alınarak saklanabilir. Ancak bizler bu ihtimali düşünerek baharatlarımızın paketlerini küçük gramajlı olarak hazırlıyoruz.

 

S) Baharatlar ve Pul Biber Ambalajı Açılmadan ve Ambalajı Açıldıktan Sonra Tazeliğini Ne Kadar Korur?

C) Gerek baharatlar gerekse pul biberler ambalajı açılmadan serin,kuru ve gün ışığı olmayan ( Çekmece Dolap içi gibi) yerlerde en az 1yıl tazeliğini korumaktadırlar. Ambalaj açıldıktan sonra da son kullanma tarihine kadar doğru saklama şekilleri  ile tazeliği korunarak kullanılabilir.

 

S) Nar Ekşisi ve Sumak Ekşisi Nasıl Saklanır?

C) Nar ekşisi ve Sumak ekşisi dayanıklı gıda ürünleridir. Yıllandıkça lezzetlenirler. Serin ve karanlık yerde saklanabilir. Ayrıca buzdolabının kapak kısmında saklanabilir.

 

S) Antep fıstığını alalı 1 ay oldu, neden Gaziantep'te yediğim lezzeti bulamıyorum?

C) Gaziantep fıstığını tüketim şeklinize göre, paketlerini seçip almalısınız. Eğer rutubetli bir yerde yaşıyorsanız paket açıldıktan sonra ağzı vakumlu bir kavanozda saklanmalı. Aksi takdirde 1 hafta sonra nemden etkilenmeye başlar, bozulmaz ama tadı ilk açtığınızdan bir miktar daha farklı olabilir. Bu sebeple bir paketi açtığınızda 1 haftada tüketecek miktarda gramajı olmasına dikkat edin. 1haftada 500gr tüketecekseniz ve 2kg almak istiyorsanız kiloluk paketler yerine dört tane 500gr lık paket seçin. Böylece açılmayan paket tazeliğini korumaya devam edecektir.  

 

S) Antep Peyniri Hangi sütten yapılanını satıyorsunuz?

C) Keçi sütünden ve yaylada otlarla beslenen keçilerin sütünden yapılanı seçiyoruz.

Ücretsiz Kargo

200 TL üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsiz

Güvenli Alışveriş

Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

Müşteri Hizmetleri

0(342) 231 99 85

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN