Big Image
Sadeyağ Zerdeçallı Karabiberli GHEE Altın Formül 250gr ZEYTİNHAN
₺ 400,00
Stok Miktarı: 700
Adet

Yepyeni bir seriyle karşınızdayız ZEYTİNHAN GURME

İlk ürünümüz Sadeyağ Serisi

 

Unesco gastronomi kenti gaziantep efsane yemeklerinin ve dillere destan baklavasının mucizevi lezzetlerinin bir sebebi de sadeyağ.&

Yepyeni bir seriyle karşınızdayız ZEYTİNHAN GURME

İlk ürünümüz Sadeyağ Serisi

 

Unesco gastronomi kenti gaziantep efsane yemeklerinin ve dillere destan baklavasının mucizevi lezzetlerinin bir sebebi de sadeyağ.

2.000mt rakımda bulunan keçi sütü çiftliğinin sütünden hiç bir katkı maddesi eklenmeden %100 doğal olarak hazırlanmıştır.

 

Yıllardır sizler tarafında beğnilerek alınan muhteşem sadeyağımızı, sizlerin tercihlerinden aldığımız cesaretle tamamen doğal yeniliklerle donattık.

 

İşte sizlere Altın formül.....

 

Sadeyağın bilinen muhteşem sağlık etkilerini zerdeçal ve karabiber ekleyerek taçlandırdık. Yumurta ve omletlerinizde, Pilavlarınızda, Çorbalarınızda, Fırında ve tencerede yaptığınız balık yemeklerinizde, Geleneksel Türk yemeklerinden Dünya mutfağının lezzetlerine lezzet katmak için %100 doğal muhteşem ürünümüz ZERDEÇALLI-KARABİBERLİ SADEYAĞ deneyince vazgeçilmeziniz olacak.

 

Yağ yemeğin özüdür, tıpkı bir binanın temeli gibidir, gizli kahramanıdır, sırrıdır. Eğer yemekleriniz daha lezzetli, daha sağlıklı ve besleyici olsun istiyorsanız, size önerimiz sade yağ.

 

Tereyağının içerisindeki sudan ayrıştırılarak içerisinde %99 saf süt yağı bulunan sade yağ elde edilir. 1kg tereyağından 850gr sade yağ elde edilir.

 

Sade yağ diğer yağlara göre farklı özellikler ve faydalar taşımaktadır.

 

Yemeklere tereyağı dahil diğer yağlardan daha fazla lezzet verir.

 

Pişirdiğiniz yemeğe 1 veya 2 tatlı kaşığı dahi yeterlidir.

 

200-240 derece sıcağa kadar dayanıklıdır. Tereyağında bu rakam 150 derecedir.

 

Buzdolabında 1 sene durabilecek kadar dayanıklıdır. Ancak buzdolabının kapağında muhafaza edilmelidir. Yoksa sadeyağ üşür.

Daha sağlıklıdır çünkü içinde laktoz ya da oksitlenmiş kolesterol olmaz.

 

A - D - E vitaminleri yönünden zengindir. Ayrıca içeriğindeki K2 vitamini kemiklerin güçlenmesini sağlar. Kolesterolü düşürür.

 

Vücut ısısında eriyik haldedir. Bu sebeple kalp damar sağlığı açısından faydalıdır. Avucunuza koyduğunuz sadeyağ saniyeler içerisinde vücut ısınızla sıvı forma geçer.

 

 

Sindirime yardımcı olur. Deneyenlerin vazgeçemediği ürünlerimiz, 1823 yılından bu yana GAZİANTEP ZEYTİNHAN kalitesi ve güvencesiyle beğenilerinize sunulmaktadır.

YORUMLAR

Oylama:

Ücretsiz Kargo

200 TL üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsiz

Güvenli Alışveriş

Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

Müşteri Hizmetleri

0(342) 231 99 85

Bizi Takip Et
BÜLTEN İÇİN KAYDOLUN